top of page

Popis hotela:

Veľmi obľúbený, luxusný hotelový rezort postavený v tradičnom maorskom štýle je situovaný na pokojnom mieste, priamo pri modernom 36-jamkovom golfovom ihrisku, asi 10 km od centra letoviska Agadir a 7 km od krásnej piesočnatej pláže Riu Tikida Beach (pohodlne dostupná hotelovým minibusom) . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v priamo v rezorte alebo v centre mesta (obchody, reštaurácie, turistické atrakcie, tradičný trh, požičovne automobilov a motocyklov). Medzinárodné letisko Agadir je vzdialené 26 km.

V rámci hotela je klientom je k dispozícii štýlová vstupná hala s recepciou, trezormi, zmenárňou, turistickými informáciami a lobby barom, hlavná reštaurácia, štýlové a la carte reštaurácie (tradičné i medzinárodnej kuchyne), kaviareň, WiFi pripojenie v lobby zdarma, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, úschovňa batožiny, turecké kúpele, masážny salón, štýlové SPA centrum, kaderníctvo, služby lekára, požičovňa automobilov, práčovňa, vnútorný vyhrievaný bazén, veľký vonkajší bazén, detský bazén, snack bar pri bazéne, opaľovacia terasa (lehátka a slnečníky zadarmo), golfové ihriská, športoviská, záhrada s posedením a parkovisko.

 

Popis Izby:

Originálne architektonicky riešený hotelový rezort disponuje 54 luxusne zariadenými izbami a suitami, rozmiestnenými v poschodových vilkách, postavených v tradičnom maorskom štýle. Štýlovo zariadené, luxusné priestranné dvojlôžkové izby a suity sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha a vaňa, toaleta, fén, kozmetické prípravky, župan), šatňou, telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitný TV, DVD prehrávačom, minibarom, trezorom a balkónom alebo terasou s posedením. Priestranné dvojizbové Senior apartmány sú k dispozícii na vyžiadanie. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (zdarma). Ubytovanie je nefajčiarske.

TIKIDA GOLF PALACE HOTEL & GOLF RESORT

Zájazdy

Cena zahŕňa

V cene je zahrnuté

Ubytovanie na 7 nocí s raňajkami v Junior Suite

5x green fee na 36 jamkovom ihrisku Soleil de Club

Spiatočný privátny letiskový transfer  (Agadir)

Privátny transfer do centra Agadiru (bookuje sa priamo na recepcii hotela)

Poloha

bottom of page